Faaliyetler

Emsel ailesi olarak faaliyetlerimizin odağı; uluslararası malzeme üreticileri ile iş birliği yaparak teknoloji transferi gerçekleştirmek ve firmalarımız ile ortak üretim sürecini yürütmektir.

Emsel ailesi olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları:

- Müşteri portföyümüzün ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda her türlü elektronik malzeme, makine, ekipman ve parçaların hızlı ve güvenilir tedariğini sağlamak,

- Temsilcilik, danışmanlık ve distribütörlüklerin yanı sıra Avrupa, Amerika ve Uzak Doğu’dan düzenli aralıklarla yapılan yüklemelerle, ihtiyaç duyulan ürünleri müşterilerimizle buluşturmak.

Emsel ailesi olarak ülkemizi dış ticaret alanında en iyi şekilde temsil etmek için yarım asrı aşkın süredir faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Gücümüzü Uluslararası Ticaret kurallarına hakimiyetimizden ve güçlü bir donanıma sahip çalışanlarımızdan almaktayız. Çalışma prensiplerimiz çerçevesinde Askeri, Sivil ve Endüstriyel sektörlerde sağladığımız işlevsel ilişkilerimiz ile müşterilerimizin değişen beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedeflemekteyiz. 50 yılın üzerinde olan deneyimi ve süregelen faaliyetleri ile sektörde adından söz ettiren Emsel, potansiyel iş imkanlarının bugünü ve geleceğinde kilit pozisyonda yer almaktadır.

Detaylı bilgi için emsel@emsel.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.