Hakkımızda

1971 yılında sektöre giriş yapan Ethem Atınç, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ile 1985 yılında tecrübelerini Emsel adı altında birleştirmiştir. Türkiye’nin önde gelen dış ticaret firmalarından biri olan Emsel, ülke ekonomisine katkı sağlamanın bilinci ile askeri standartlara uygun elektronik malzemeler ve özel üretim elektronik ürünler gibi çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Emsel olarak 2009 yılından itibaren askeri ve sivil sektörlere yönelik her türlü elektronik malzeme alanında, dünyanın önde gelen üretici şirketleri ile yaptığımız temsilcilik anlaşmaları doğrultusunda müşteri kitlelerimiz ile çözüm ortaklığı yürütmekteyiz. Mevcut ürünlerin ithalatı ve teslimatının yanı sıra askeri standartlara uygun, seri üretimi bulunmayan parçaların talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda projelendirmesi, üretimi, üretim süreçlerinin takibi ve ithalatı görevlerini üstlenmekteyiz.

Müşterilerimizin taleplerine kısa yoldan ulaşmaları için çalışmalarını yarım asırı aşkın bir süredir devam ettiren Emsel ailesi olarak sektörde fark yaratarak şirketlerin çözüm ortağı olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz sektörler:

Savunma Sanayi, Endüstriyel Uygulamalar, Medikal, Telekomünikasyon, Yenilenebilir Enerji, Otomotiv, Denizcilik ve Havacılık sektörlerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz.