Kalite Politikamız

Emsel Dış Ticaret ve Pazarlama olarak amacımız müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirleyerek; uluslararası kalite standartlarına uygun, karşılıklı memnuniyet çerçevesinde, dürüst, güvenilir, profesyonel, zamanında ve kalite odaklı çalışma ilkelerini izlemektir. Kalite yönetim sistemimizi de bu amaçlara uygun olarak temellendirerek hedeflerimizle sağladığımız uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Temin ettiğimiz ve teminine aracılık ettiğimiz tüm ürün ve hizmetlerde, satış öncesinde ve sonrasında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ihtiyaç ve sorunları etkin şekilde yönetmek, kaynak kullanımını etkin kılmak, zamanında teslim ve sürekli iyileştirme ilkeleri başlıca kalite standartlarımız arasında yer almaktadır. Satın almadan yüklemeye, gümrüklemeden teslimata uzanan tüm süreçlerimizde mükemmelliği hedefleyerek kalite yönetiminde sürekli iyileştirme sağlamaktayız.

Elektronik malzeme, makine, ekipman ve çeşitli parçaların ithalatında ülkemizde öncü olmayı hedeflemenin yanı sıra uluslararası piyasada müşteri portföyümüzün ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çözüm ve iş ortağı olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.